Primemags Nedir?
PRIMEMAGS, gelişmiş editör paneli ile kendi dijital derginizi kolayca oluşturmanızı ve size özel tasarlanmış kendi markalı mobil uygulamanızı yayınlamanızı sağlar.
Demo Talep Et
Kendi dijital dergini kolayca oluştur!
Ve uygulamanı mobil mağazalarda yayınla
Gerçek etkileşimi arttırın
Sürükleyici deneyimler yaratın
Hedef kitlenizin herhangi bir cihazda etkileşimde kalmasını sağlayacak zengin içerik deneyimlerini kolayca oluşturun; hiçbir tasarım veya teknik beceri gerektirmez.
Nasıl Çalışır?
PRIMEMAGS ile hiçbir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan, tek bir panel üzerinde basit araçlar kullanarak kendi dijital derginizi oluşturun.

Dijital derginizi, size özel hazırladığımız mobil uygulamada test edin. Size özel tasarlanmış kendi markalı mobil uygulamanızı dilediğiniz zaman yayınlayın.
Tasarım
PRIMEMAGS gelişmiş editör panelinde; metin, resim, gif, galeri, ses, video, link gibi tüm öğeleri sürükle-bırak kolaylığı ile kullanarak dijital derginizi tasarlayabilirsiniz.
Mobil Uygulama
Geliştirdiğimiz PRIMEMAGS dijital dergi uygulamasını size özel tasarım ile kişiselleştiriyor ve kendi markalı mobil uygulamanızı IOS ve Android mağazalarında yayınlamanızı sağlıyoruz.
Yayınlama
Dijital dergilerinizi dilediğiniz zaman yayınlayabilir, anlık güncellemeler yapabilir veya istediğiniz zaman silebilirsiniz. Tüm bunlar bir butona basmak kadar basit.
Prımemags’in Güçlü Özellikleri
Editör Panel
İnteraktif Öğeler
Resim, gif, fotoğraf galerisi, ses, video, anket, soru-cevap, mail ve link yönlendirmesi gibi interaktif öğeler ile zengin içerikli bir dergi hazırlayabilirsiniz.
Sesli Dergi
Dergi içerisine sesler ekleyebileceğiniz gibi, derginin tamamını seslendirerek sesli dergi oluşturabilirsiniz.
Reklam Desteği
Dergi içerisine reklamlar ekleyebilir, bu reklamlara telefon, SMS, WhatsApp, web sitesi yönlendirmeleri gibi linkler ekleyebilirsiniz. Böylece sponsorlarınıza ölçülebilir reklam fırsatları sunabilirsiniz.
Mobil Uygulama
PRIMEMAGS mobil uygulaması, tüm dijital dergi ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Kendi markalı mobil uygulamanız için tüm bölüm ve özellikler kişiselleştirilebilmektedir.
Kendi Dijital Derginizi Oluşturmaya Şimdi Başlayın
14 gün ücretsiz | Kredi Kartı bilgisi istenmez 5/24 chat & e-posta desteği
Sıkça Sorulan Sorular
PRIMEMAGS editör panelini kullanmayı nasıl öğrenebilirim?

Editör panelimizi kullanmak oldukça kolay. Ancak yine de yardıma ihtiyaç duyarsanız; Online eğitim talebinde bulunabilir, kapsamlı çevrimiçi kaynaklarımızı inceleyebilir ya da destek ekibimiz ile 5/24 görüşebilirsiniz.

Kendi markalı mobil uygulamamız içerinde PRIMEMAGS reklamları olacak mı?

Hayır. Kendi markalı mobil uygulamanız tamamen size ait olacaktır. Uygulamanız ve dijital dergi içeriklerinize “sizden izinsiz” hiçbir müdahalede bulunmamaktayız.

Aynı uygulama içerisinde kaç farklı dergi yayınlayabilirim?

PRIMEMAGS mobil uygulaması, sınırsız sayıda farklı dergi yayınlayabilme özelliğine sahiptir.

Dijital dergi oluşturmak için tasarım ya da kodlama bilmem gerekiyor mu?

Hayır. PRIMEMAGS editör panelini kullanmak için tasarımcı ya da yazılımcı olmanıza gerek yok. Kullanıcı arayüzümüz oldukça kolay ve sezgiseldir.

Hadi

Tanışalım

Online Toplantı Talep Et

Drag and drop file(s) or
browse your files

upload
KVKK hakkında bilgilendirme metni'ni okudum, kabul ediyorum
Gönder

E-Posta: contact@techno-software.com

Tel +90 216 565 2533

Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı 10C Z46

TEKNOPARK İSTANBUL